Дитячі мрії здійснені!!!

Дата: 21.12.2020 08:11

Сьогодні Святий Миколай завітав із подарунками до діток, які найбільше очікують це свято – обмежених батьківською любов’ю, теплом, яким потрібна особлива увага та турбота.

Доброю традицією в нашій громаді стала участь небайдужих жителів та підприємців у благодійній акції «Миколаєм може бути кожен».

Допомогли здійснити мрію кожної дитини-сироти та дитини, позбавленої батьківського піклування: Ніла Островська (міський голова), Олександр Гаврилюк (м-н «Будматеріали»), Марія Гвоздьова (м-н «Панорама»), Іван Шахрай (ОК ЖБК-2020), Олег Сікорський (будівельна компанія «Fortress»), Олена Білявець (кафе «Драйв» ТМ«Мамин хліб»), Оксана Устинова (голова БФ «Ксена»), Ніна Грибчик (м-н «Роман»), Василь Галайко (м-н «Гіга Байт»), Марія Шлейник (приватний нотаріус), фізичні особи-підприємці громади – Олександр Баранюк, Анатолій Поляновський, В’ячеслав Полятевич, Андрій Басалай, Тетяна Сінчук, Петро Петришин, Василь Юхименко, Анатолій Корчинський, Віталій Рибак, Ірина Кривінчук, Артур та Олександр Павловські, Олег Кутвіцький, Галина Стецюк, Зоряна Голіцина, Олена Філіпчук, колектив ЗДО № 10 «Золота рибка», працівники КНП Красилівська ЦРЛ.

Красилівська міська рада висловлює вдячність усім, хто долучився до акції «Миколаєм може бути кожен», створивши чарівну атмосферу свята для малих та юних жителів нашої громади!

Зображення може містити: різдвяна ялинка та у приміщенні

Немає опису світлини.

Зображення може містити: одна або кілька осіб та у приміщенні

Зображення може містити: 1 особа, у приміщенні