Рішення 2-ї сесії Красилівської міської ради восьомого скликання від 24.12.2020 року

Дата: 28.12.2020 08:44

Рішення  № 1

1. Про затвердження регламенту Красилівської міської ради Хмельницької області восьмого скликання.

Рішення  № 2

2. Про розгляд звернення Красилівського РВ УМВС України щодо звільнення його на 2021 рік від сплати земельного податку.

Рішення  № 3

3. Про розгляд звернення ДП «Красилівський агрегатний завод» щодо надання пільги по сплаті земельного податку на 2021 рік.

Рішення  № 4

4. Про встановлення відрахувань  до бюджету міської територіальної громади в 2021 році.

Рішення  № 5

5. Про затвердження кошторису видатків фонду охорони навколишнього природного середовища громади на 2021 рік.

Рішення  № 6

6. Про безоплатну передачу майна з комунальної власності  територіальної громади у державну власність.

Рішення  № 7

7. Про внесення змін до рішення міської ради від 27.06.2019 року № 4 «Про встановлення на території Красилівської міської об’єднаної територіальної громади місцевих податків і зборів» (зі змінами).

Рішення  № 8

8. Про внесення змін до рішення міської ради від 21.12.2019 року № 11 «Про бюджет Красилівської міської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік».

Рішення  № 9

9. Про бюджет Красилівської міської територіальної громади на 2021 рік.

Рішення  № 10

10. Про затвердження інформаційних та технологічних карток адміністративних послуг, що надаються через Центр надання адміністративних послуг Красилівської міської ради. ( _ ДОДАТКИ _)

Рішення  № 11

11. Про зміну найменування Комунального некомерційного підприємства Красилівська районна лікарня Красилівської районної ради Хмельницької області та затвердження статуту.

Рішення  № 12

12. Про зміну найменування Комунального некомерційного підприємства «Красилівський Центр первинної медико-санітарної допомоги» Красилівської районної ради Хмельницької області та затвердження статуту.

Рішення  № 13

13. Про утворення комунальної  установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Красилівської міської ради.

Рішення  № 14

14. Про затвердження положення про Красилівський трудовий архів в новій редакції.

Рішення  № 15

15. Про затвердження Програми розвитку Красилівського трудового архіву на 2021-2023 роки.

Рішення  № 16

16. Про погодження батьківської плати за навчання у Красилівській дитячій школі мистецтв Красилівської міської ради Хмельницької області на 2020-2021 навчальний рік.

Рішення  № 17

17. Про програму благоустрою Красилівської міської територіальної громади на 2021 рік.

Рішення  № 18

18. Про передачу майна спільної власності територіальної громади.

Рішення  № 19

19. Про надання Красилівському підприємству водопровідно – каналізаційного господарства дозволу на отримання кредитного ліміту на поточний рахунок.

Рішення  № 20

20. Про надання дозволу на передачу основних засобів

Рішення  № 21

21. Про надання дозволу Красилівському підприємству теплових  мереж на укладання договору фінансового лізингу для придбання двох автобусів.

Рішення  № 22

22. Про внесення змін до рішення Красилівської міської ради від 21.04.2020 року № 15 «Про організацію конкурсного відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки об’єктів нерухомого майна комунальної власності громади».

Рішення  № 23

23. Про внесення змін до рішення міської ради від 18.01.2018 року № 13 «Про орган приватизації житлового фонду, що перебуває у комунальній власності Красилівської міської об’єднаної територіальної громади».

Рішення  № 24

24. Про передачу спеціалізованого автомобіля «Соціальне таксі» на баланс комунальної установи  «Красилівський центр надання соціальних послуг».

Рішення  № 25

25. Про затвердження статуту Комунальної установи «Красилівський центр надання соціальних послуг» в новій редакції.

Рішення  № 26

26. Про надання матеріальної допомоги жителям Красилівської міської територіальної громади.

Рішення  № 27

27. Про виготовлення детального плану  території в м. Красилів на земельну ділянку по вул. Франка.

Рішення  № 28

28. Про надання громадянам дозволу на розроблення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення)меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок.

Рішення  № 29

29.  Про  затвердження  технічних документацій  із  землеустрою, проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та надання  земельних  ділянок безоплатно у власність  громадянам.

Рішення  № 30

30. Про  надання юридичним особам дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок.

Рішення  № 31

31. Про надання юридичній особі земельної ділянки в користування на умовах оренди.

Рішення  № 32

32. Про віднесення земельної ділянки в с. Чепелівка до земель загального користування.

Рішення  № 33

33. Про розгляд звернень громадян із земельних питань.

Рішення  № 34

34. Про внесення змін до рішення міської ради від 07.12.2020 року № 8 «Про початок реорганізації Манівецької сільської ради, Печеської сільської ради, Веселівської сільської ради, Западинської сільської р ади, Яворовецької сільської ради, Митинецької сільської ради та Воскодавинської сільської ради шляхом приєднання до Красилівської міської ради (Красилівської сформованої міської об’єднаної територіальної громади)».

Рішення  № 35

35. Про припинення шляхом ліквідації Воскодавинської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів с. Воскодавинці Красилівського району Хмельницької області.