Міська рада скоригувала бюджет територіальної громади на 2021 рік

Дата: 15.01.2021 16:23

Враховуючи зниження надходжень до бюджету громади під час карантинних заходів, депутати міської ради, котрі зібралися 15 січня 2021 року на позачергову сесію Красилівської міської ради, скоригували бюджет територіальної громади на 2021 рік та перенаправили кошти, передбачені на ремонти тротуарів та будівництво водогонів, на комунальні підприємства для придбання запасних частин до комунальної техніки Красилівської житлово-експлуатаційної контори (297,0 тис.грн.) та відшкодування різниці між затвердженими тарифами та собівартістю послуг для Красилівського підприємства водопровідно-каналізаційного господарства (200,0 тис.грн.), які планується використати для оплати за спожиту підприємством електроенергію. Ці коригування дадуть можливість Красилівській ЖЕК та Красилівському ПВКГ безперебійно працювати у складних зимових погодних умовах, а в подальшому, при поповненні рахунків громади, кошти будуть повернуті за їх основним призначенням.

Також, депутати кошти в сумі 530,0 тис.грн. направили на освітні заклади громади, а саме: поточний ремонт класів НВК «Гімназія та ЗОШ І ступеню» (200,0 тис.грн.); ремонт санвузлів у загальноосвітніх закладах громади (300,0 тис.грн.); придбання та встановлення відеокамер у дитячій юнацькій спортивній школі (30,0 тис.грн.).

Зображення може містити: одна або кілька осіб, люди сидять та у приміщенні