Якість природного газу не менш важлива за його вартість

Дата: 15.01.2021 16:25

Так вирішили депутати Красилівської міської ради, та, з метою контролю за якістю природного газу, прийняли на позачерговій сесії, яка відбулася 15 січня 2021 року, рішення з вимогою до Регіональної газової компанії «Хмельницькгаз» щомісяця, в період опалювального сезону, інформувати міську раду про якість та тиск природного газу по маршрутах його транспортування в межах населених пунктів, які входять до Красилівської громади, а також, з метою інформування депутатів міської ради та громадськості щодо якості природного газу, направити представника газової компанії на сесію Красилівської міської ради, яка відбудеться в лютому 2021 року.

Зображення може містити: вогонь та небо