ДОШКІЛЬНІ НАВЧАЛЬНІ ЗАКЛАДИ ГРОМАДИ

Дата: 16.01.2021 14:42

про порядок набору дітей до дошкільних навчальних
закладів міста Красилів

1. Загальні  положення

1.1.  Положення розроблене згідно з законами України ’’Про місцеве самоврядування в Україні’’, ’’Про дошкільну освіту’’, Положенням «Про дошільний навчальний заклад» та визначає порядок набору дітей до дошкільних навчальних закладів міста Красилів (далі Порядок).

1.3. Порядок є обов’язковим  для всіх дошкільних навчальних закладів міста, які перебувають у міській комунальній власності.

1.4.  Дія Порядку не поширюється на дошкільні навчальні закладі, які перебувають у відомчій чи приватній власності.

2. Порядок набору дітей до дошкільних навчальних закладів міста Красилів

2.1. Набір дітей до дошкільних закладів міста здійснюється згідно черговості, яка формується керівником дошкільного навчального закладу на підставі заяв батьків та поданих документів, які бажають влаштувати дитину в дошкільний навчальний заклад і реєструється в журналі обліку заяв від батьків на влаштування дітей в дошкільний навчальний заклад.

2.2.  Відповідно до черговості набору до дошкільних навчальних закладів визначається

загальна та пільгова ( позачергова) черги.

2.3.  До пільгової ( позачергової) черги відносяться:

2.3.1.діти – інваліди, які не мають протипоказань для відвідування ДНЗ;

2.3.2.діти батьків - інвалідів І групи;

2.3.3.діти учасників  ліквідації   наслідків    Чорнобильської    катастрофи, потерпілих від екологічного та  іншого  стихійного  лиха,  аварій, катастроф;

2.3.4. діти інвалідів та учасників війни;

2.3.5.діти працівників правоохоронних органів;

2.3.6.діти працівників дошкільних навчальних закладів

2.3.7.діти одиноких батьків (вдів, вдівців);

2.3.8.діти, які  перебувають під опікою  (піклуванням);

2.3.9.діти  військовослужбовців,  в тому числі таких, які проходить строкову військову службу;

пункт 2.3.10 Положення виключено, відповідно до рішення виконавчого комітету від 13.03.2012 року № 754

2.3.11.діти сімей, де виховується п'ятеро та більше дітей.

Положення доповнено пунктом 2.3.11 згідно з рішенням виконавчого комітету від 05.10.2010 року № 1844

2.4. Включення дітей до пільгової (позачергової) категорії здійснюється керівником дошкільного навчального закладу за погодженням з виконавчим комітетом Красилівської міської ради та відділом освіти Красилівської РДА в кожному випадку індивідуально, на підставі заяви батьків, відповідного документа, що підтверджує пільгу, та акта обстеження умов проживання, складеного депутатом міської ради.

2.5. Списки дітей, що перебувають в загальній та пільговій чергах погоджуються з виконавчим комітетом Красилівської міської ради один раз на квартал і на підставі цих  черг у виконавчому комітеті Красилівської міської ради формується єдина по місту черга набору дітей до дошкільних навчальних закладів міста.

2.6. Розгляд звернень по влаштуванню дітей у ДНЗ міста проводиться завідуючими дошкільними навчальними закладами протягом року по мірі надходження,  копії звернень подаються до виконавчого комітету протягом 5 днів.

пункт 2.6 Положення у редакції рішення виконавчого комітету від 31.06.2011 року № 292

2.7.  Список дітей по групах в ДНЗ, формуються в останній декаді серпня поточного року.

2.7. Питання ротації дітей в кожному окремому дошкільному закладі завідуючі закладу здійснюють самостійно.

3. Контроль за порядком набору до дошкільних навчальних закладів міста Красилів

3.1. Контроль за дотриманням положення про порядок набору дітей до дошкільних навчальних закладів міста Красилова здійснює виконавчий комітет Красилівської міської ради.

Дане положення є додатком до рішення виконкому міської ради від 09 вересня  2010 року №1844

Повна назва дошкільного навчального закладу (згідно з установчими документами)

Місцезнаходження

(індекс, адреса)