Укладання договору на вивіз сміття є обов’язком для кожного жителя громади!

Дата: 02.02.2021 08:51

Чистота - це чи не найголовніший атрибут затишного й комфортного населеного пункту. Одна спільна оселя для всіх і кожного, чистота, яка починається із сумлінного ставлення її мешканців до себе та довкілля. А також зі злагодженої роботи комунальних служб та відповідної міської ради. Адже чистота міста - справа спільна для всіх і кожного.

Але як показує практика, смітять всі, прибирають сотні, а платять, на жаль, одиниці…

Тому, 29 січня 2021 року відповідно до розпорядження міського голови від 26.01.2021 року № 22/2021-р «Про створення робочої групи з організації роботи по укладенню договорів про надання послуг з поводження з побутовими відходами на території громади» працівниками Красилівської житлово-експлуатаційної контори спільно з працівниками міської ради було здійснено робочий обхід домогосподарств міста Красилів. В результаті плідної роботи було укладено 80 договорів, та підписано 5 попереджень про дату явки для укладання договору.

Прохання до фізичних осіб, які ще не підписали договір на поводження з побутовими відходами, звернутися до Красилівської житлово-експлуатаційної контори в абонентський відділ за адресою м. Красилів вул. Щаслива,9.

При собі мати наступні документи:

-копію документа, що засвічує особу(паспортні дані);

-копію ідентифікаційного номера.