Депутати міської ради затвердили план соціально-економічного розвитку Красилівської громади на 2021-2022 роки

Дата: 12.02.2021 14:55

Сьогодні, 12 лютого під час четвертої чергової сесії Красилівської міської ради депутатами було затверджено План (Програму) соціально-економічного розвитку Красилівської міської ради (територіальної громади) на 2021-2022 роки - основний документ, що визначає пріоритетні напрямки розвитку нашої громади на наступні два роки.

Планом (Програмою) заплановані заходи, спрямовані на задоволення потреб мешканців громади у будівництві доріг, водогонів, вуличного освітлення, тротуарів, спортивних та ігрових майданчиків. Також передбачено поліпшення стану очисних споруд, завершення будівництва спортивно-реабілітаційного центру з басейнами, забезпечення якісної і доступної медицини, високого рівня освітніх послуг, збереження і розвиток закладів культури громади.Возможно, это изображение (1 особа)