Які проблеми в наших старостинських округах

Дата: 30.03.2021 14:22

Сьогодні міський голова Ніла Островська поспілкувалась з жителями Яворовецького старостинського округу.

Спільно зі старостою Валентиною Хельменко та жителями села обговорили питання щодо влаштування водопостачання по вул. Шевченка, заміни дерев’яних електроопор, організації вивезення побутових відходів, підсипання та грейдерування дорожнього покриття вулиць села, реконструкцію одного з приміщень Яворовецької ЗОШ І-ІІ ступенів під шкільну їдальню.

В ході виїзного прийому, до міського голови звернулись юні жителі села, з проханням встановити на спортивному майданчику гімнастичну перекладину для проведення активного дозвілля .

Детально ознайомитись з графіками виїзних прийомів громадян можна за посиланням: http://krasylivska.gromada.org.ua/grafik-prijomu.../

Возможно, это изображение (2 людини, люди стоять та у приміщенні)