Розпочато підготовку до шостої чергової сесії міської ради

Дата: 09.04.2021 15:00

З метою підготовки проєктів рішень на розгляд шостої чергової сесії Красилівської міської ради, яка запланована на 16 квітня 2021 року, сьогодні, 9 квітня 2021 року, проведено засідання постійної депутатської комісії з питань земельних відносин, природокористування, планування територій, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою, якою опрацьовано 176 звернень фізичних і юридичних осіб із земельних питань й питань містобудування та сформовано із них 12 проєктів рішень.

Всі проєкти рішень рекомендовані комісією до розгляду сесії Красилівської міської ради.

Для детального вивчення окремих звернень та огляду земельних ділянок, депутати запланували виїзди, за результатами яких будуть підготовлені відповідні проєкти рішень.