Оголошення про проведення аукціону на право оренди –  нежитлової будівлі площею 105,2 кв.м, за адресою: Хмельницький район, с. Западинці, вул. Центральна, 24.

Дата: 29.04.2021 15:05

Оголошення

1. Інформація про Орендодавця (найменування, його місцезнаходження і контактні дані):

Красилівська міська рада Хмельницької області, код ЄДРПОУ 04060737, м. Красилів, пл. Незалежності, 2, тел. (03855) 42330, електронна адреса: krasyliv_rada@ukr.net.

2.Інформація про об’єкт оренди:

2.1. Загальна інформація: нежитлова будівля площею 105,2 кв.м.

2.2.Технічний стан об’єкта: стан об’єкту задовільний та забезпечений необхідними  комунікаціями.

2.3. Умови  оренди майна:

Стартова орендна плата для всіх видів аукціонів:

для першого аукціону   – 962,27 грн. без ПДВ;

для аукціону із зниженням стартової ціни – 481,13 грн. без ПДВ;

Строк оренди: 5 років

3. Інформація про аукціон:

3.1. Спосіб проведення аукціону: електронний аукціон на право оренди, за результатами якого буде укладений договір оренди з переможцем аукціону.

3.2. Дата та час проведення першого аукціону:

аукціон в електронній формі буде проведено 17.05.2021, час визначається автоматично.  Електронний аукціон починається автоматично в час та дату, які визначені в оголошенні про проведення аукціону в електронній торговій системі.

Кінцевий строк подання заяви на участь в електронному аукціоні та електронному аукціоні із зниженням стартової ціни встановлюється електронною торговою системою для кожного електронного аукціону окремо з 19 години 30 хвилин до 20 години 30 хвилин дня, що передує дню проведення електронного аукціону.

Найменування організатора аукціону – відділ приватизації, житлово-комунального господарства та комунальної власності управління економічного розвитку та житлово-комунального господарства Красилівської міської ради, м. Красилів, пл. Незалежності, 2.

Телефон для довідок 0962732530.

ПІБ контактної особи: Кравець Анна Олексіївна.