Красилівська міська рада Хмельницької області

6:1 – красива перемога ФК «СЛУЧ» Красилів на домашньому полі

Дата: 17.05.2021 08:18
Кількість переглядів: 506

16 травня, в рамках першого туру Чемпіонату Хмельницької області з футболу ФК «СЛУЧ» Красилів на домашньому полі приймав суперника із Летичева ФК «НИВА».

Урочисто відкрити та привітати присутніх з стартом першого туру Чемпіонату Хмельницької області з футболу було запрошено усіх причетних до становлення нашої команди людей: міського голову Нілу Островську, президента ФК «Случ» Королюка Петра, легенду красилівського футболу, почесного громадянина міста Красилів - Сергія Ковальця та представника фан-клубу "Краса & Сила" Косюка Сергія. Адже спільними зусиллями вдалось зібрати команду з кращих футболістів Красилівщини та оновити стадіон “Юність”.

Ніла Островська подякувала усім, хто долучився до такої великої справи - розвитку футболу в нашій громаді, привітала гостей з Летичева та побажала усім гарної гри!

Перший тайм - команди показали дисципліновану, технічну та видовищну гру та завершили половину з рахунком 1:1. В другому таймі ФК «Случ» значно більше атакував та мав багато небезпечних моментів, які в підсумку привели команду до фінального рахунку 6:1 на користь ФК «СЛУЧ» Красилів.

Дякуємо команді «Случ» Красилів за видовищну та цікаву гру!

Окрема подяка Фан-клубу "Краса & Сила" та вболівальникам за неймовірну підтримку та віру в нашу команду!