У школах Красилівської громади розпочинається діджиталізація освітнього процесу

Дата: 18.05.2021 08:23

17 травня міський голова Ніла Островська та Анна Суржа, заступник директора ТОВ «АЙТІ ПРО», що є дочірнім підприємством литовсько-української компанії «NEVDA» підписали Меморандум про співпрацю, в рамках якого і відбудеться впровадження системи управління освітнім процесом «Моя школа» в закладах загальної середньої освіти Красилівської громади.

Під час зустрічі обидві сторони домовились про річний безкоштовний абонемент на використання програмного забезпечення для усіх шкіл нашої громади.

«Моя школа» - це електронна освітня платформа, поява якої якісно змінить співпрацю педагогів з учнями та їхніми батьками. Батьки зможуть бути в курсі усього, що відбувається у школі: моніторити оцінки та відвідуваність своєї дитини, бачити розклад уроків та домашні завдання, дізнаватися про похвали і зауваження, а також мати календар найближчих подій – контрольні роботи, батьківські збори, канікули дітей, які відображаються в одному робочому вікні.