#МояВишиванка2021

Дата: 23.05.2021 10:41

День вишиванки - яскраве, змістовне й улюблене свято усіх українців. Завжди в цей день проводилися святкові заходи, флешмоби, фотосесії.

Сьогодні ми спільно відзначили справжнє свято національних традицій, які нас об‘єднують, долучившись до флешмобу «Одягни вишиванку, громадо моя».

Усього за 2 дні жителі Красилівської громади створили понад 450 публікацій різного формату: відео, фото, вірші, пісні та танці про берегиню українського народу.

Отож, дорогі красилівчани, насолоджуємось красою вишитої сорочки – оберегом свого роду, символом здоров’я, добробуту та краси, щасливої долі й родової пам'яті.Фото без описуФФото за посиланням: https://www.facebook.com/krasylivrada/posts/4241517789241937