Жительку Красилівської громади нагороджено почесним орденом «Матері бійця АТО»

Дата: 25.05.2021 16:44

Сьогодні, 25 травня 2021 року, за ініціативи ГО «Ветеранів АТО та волонтерів» вшановували матір, яка виховала сильного, мужнього патріота України. Коли виникла загроза для нашої Батьківщини, він не вагаючись пішов її боронити. Міський голова Ніла Островська виконала почесну справу – вручила жительці села Кульчинки Вакальчук Надії Петрівні – матері учасника бойових дій Вакалюка Віктора, посвідчення та орден «Матері бійця АТО».

Міський голова низько вклонилась від імені усієї Красилівської громади та подякувала Надії Петрівні : «Від імені усієї Красилівської громади, я низько вклоняюсь Вам – матері, яка виховала справжнього чоловіка - захисника України. Дякую за сьогоднішній мирний сонячний день, за те, що ми можемо жити, працювати, радіти і дякувати Господу за прекрасну українську землю».

До привітань також долучились староста села Лариса Бабаніна, учні Кульчинківської школи та працівники закладів культури.

Низький уклін усім, хто захищає нашу країну, велика шана і подяка всім матерям, сини яких захищають Україну.Фото без опису