#медицинагромади

Дата: 27.05.2021 08:35

Спостережна рада при КНП «Красилівська багатопрофільна лікарня» звернеться до правоохоронних органів.

Сьогодні 26.05.2021 року відбулось друге засідання Спостережної ради, на якому були присутні: головний лікар КНП «Красилівська багатопрофільна лікарня» - Денис Дудко, заступник головного лікаря – Лариса Леонова та завідувач пологового відділення – Тетяна Георгіян.

Так, членами Спостережної ради розглянуто питання недотримання персоналом пологового відділення Положення про надання платних послуг, а саме порушення, що допущені ними під час отримання плати за користування палатами з поліпшеним сервісним обслуговуванням пологового відділення за І квартал 2021 року.

Зокрема виявлено факти незаконного звільнення від сплати за надані послуги та привласнення коштів за перебування у палатах з поліпшеним сервісним обслуговуванням медичним персоналом пологового відділення, що призвело до недоотримання лікарнею за період із січня по березень 2021 року коштів в сумі 44061,00 гривень.

Враховуючи вище викладене, члени Спостережної ради вирішили звернутися до правоохоронних органів із заявою про вчинення злочину щодо привласнення коштів посадовими особами пологового відділення КНП «Красилівська багатопрофільна лікарня», що призначені на оплату послуг за користування палатами з поліпшеним сервісним обслуговуванням та могли бути використані для поліпшення матеріально-технічної бази закладу.

На зображенні може бути: одна або кілька осіб та у приміщенні