«Ми майбутнє України»!

Дата: 02.06.2021 15:54

Сьогодні, в перший літній день, після довготривалого карантину відзначається чудове, світле свято - Міжнародний День захисту дітей.

В міському парку відпочинку діти брали участь у різноманітних творчих майстер класах: це і складання оригамі, аплікації, малюнки на асфальті, малюнки на мольбертах. А також частувались солодощами від казкових героїв.

Яскраво, кольорово, емоційно відзначили свято шкільні колективи громади, які презентували на стадіоні Крсилівської ДЮСШ хореографічний флешмоб - «Ми майбутнє України».

Найочікуванішою частиною свята для дітвори – стало відкриття скейт парку, біля Красилівського НВК.

Міський голова Ніла Островська привітала найменших наших жителів зі святом:

«В моїй роботі, найприємніші моменти, коли я бачу щасливі, радісні очі нашої дітвори. Я знаю, що ви міряли про такий скейт парк і довго на нього чекали. Особливо приємно, що сьогодні ваша мрія здійснилася. Будьте щасливими, будьте здоровими. На радість своїм батькам і на славу Україні!».

Закликаємо усіх сьогодні й кожного наступного дня зігрівати теплом і любов’ю дитячі серця, об’єднувати зусилля заради майбутнього, і тоді маленькі громадяни виростуть гідними громадянами своєї країни і неодмінно стануть гордістю нашої держави.

Дякуємо усім, хто долучився до організації і проведення свята, зокрема, висловлюємо подяку меценатам сьогоднішнього свята, приватним підприємцям: Полятевичу Станіславу, Кривоносюку Ігору, Турчинцю Володимиру, Гаврилюку Олександру, Гвоздьовій Марії, Сарапуку Андрію , Галищуку Петру, ?ДП ПрАТ «ОБОЛОНЬ» КРАСИЛІВСЬКЕ та ТМ "Мамин Хліб".

Фото без описуБільше фото за посиланням: https://www.facebook.com/krasylivrada/posts/4277524252307957