Гордість громади 2021

Дата: 27.06.2021 08:17

Сьогодні, в День молоді, напередодні відзначення 25-річниці Конституції України , Красилівська громада продовжує традицію – вручення відзнаки «Гордість Красилівської громади» випускникам закладів загальної середньої освіти, які за результатами навчання нагороджені золотими медалями «За високі досягнення у навчанні» та срібними медалями «За досягнення у навчанні».

Сьогодні, в міському парку відпочинку міський голова Ніла Островська привітала гордість Красилівської громади – цьогорічних випускників-медалістів:

«Ви є особливими! У вас уособлюється «Краса» і «Сила», як у назві нашого міста – Ви сильні і красиві. Несіть це впевнено в подальшому своєму житті. Будьте завжди переможцями і з успіхом долайте всі вершини. Ви усвідомили, що в житті немає нічого нездійсненного, Ви ставите для себе мету і досягаєте її. Будьте такими і надалі. Адже на вершині втриматись дуже важко, але Ви це зможете! Вітаю Вас, будьте успішними, щасливими на радість своїм батькам і на славу Україні! Слава Україні!»

Найприємнішим стало нагородження відзнаками тих, хто упродовж шкільних років впевнено і невтомно, долаючи сходинку за сходинкою, піднімався до вершини знань, показуючи високий результат та достойно представляв нашу громаду на обласному та Всеукраїнському рівнях.

В 2021 році відзнаки «Гордість громади 2021» отримали:

- Баробанова Інеса, випускниця Красилівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1;

- Борозняк Ілона, випускниця Красилівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1;

- Ємець Марія, випускниця Красилівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1;

- Демцун Юлія, випускниця Красилівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2;

- Калінська Аліна, випускниця Красилівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2;

- Краєвська Марина, випускниця Красилівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3;

- Свірідова Вікторія, випускниця Красилівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3;

- Стаднік Владислав, випускник Красилівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3;

- Чорна Марина, випускниця Красилівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3;

- Макарець Аліна, випускниця Красилівського навчально-виховного комплексу "Гімназія та ЗОШ І ступеня";

- Осадчук Валерія, випускниця Красилівського навчально-виховного комплексу "Гімназія та ЗОШ І ступеня";

- Костюк Людмила, випускниця Красилівського навчально-виховного комплексу "Гімназія та ЗОШ І ступеня";

- Легенчук Анастасія, випускниця Красилівського навчально-виховного комплексу "Гімназія та ЗОШ І ступеня";

- Фабинюк Іванна, випускниця Лагодинецької ЗОШ І-ІІІ ступенів;

- Свістак Наталія, випускниця Западинської ЗОШ І-ІІІ ступенів;

- Шемчук Діана, випускниця Чепелівської ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Петра Шемчука;

- Юрчук Домініка, випускниця Чепелівської ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Петра Шемчука;

- Долюк Ліна, випускниця Красилівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1;

- Кравчук Олеся, випускниця Красилівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3;

- Кшемінська Марина, випускниця Красилівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3;

- Щиборовська Дар'я, випускниця Красилівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3;

- Кашуба Яна, випускниця Красилівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 імені Петра Кізюна;

- Полянчук Ольга, випускниця Лагодинецької ЗОШ І-ІІІ ступенів;

- Семенюк Катерина, випускниця Лагодинецької ЗОШ І-ІІІ ступенів;

Солодкою родзинкою свята став торт від міської ради, а піднесений урочистий настрій створили зразковий естрадний оркестр та вокальне тріо Красилівської дитячої школи мистецтв.

Дорогі випускники, Ми пишаємося Вами! Бажаємо Вам досягти омріяних вершин і стати успішними в дорослому житті!Фото без описубільше фото за посиланням:https://www.facebook.com/krasylivrada/posts/4349538751773173