І знову Красилів вітає юних спортсменів!

Дата: 28.06.2021 14:42

Сьогодні, 28 червня 2021 року на базі ДЮСШ Красилівської міської ради стартував Всеукраїнський турнір з гандболу серед юнаків приурочений 25-річниці Конституції України.

Поборотися за спортивні трофеї до Красилова приїхали 13 команд із м. Нововолинськ (Волинська область), м. Доманівка (Миколаївська область), м. Чорноморськ (Одеська область), м. Запоріжжя, м. Южне (Одеська область), м. Волочиськ (Хмельницька область), м. Вишгород (Київська область), м. Хмельницький та звичайно наш рідний - Красилів.

Від імені міського голови Ніли Островської та депутатів учасників змагань привітала секретар міської ради Ірина Морозович, побажавши спортсменам вдалих стартів і результативних фінішів та перемог.

Начальник відділу освіти, молоді та спорту Олена Заїка побажала юним гандболістам чесної гри, міцного здоров’я, наполегливості, а також зазначила, що усі учасники отримають солодкі подарунки та спортивні нагороди від міської ради.

Бажаємо усім позитивних емоцій та вдалої гри!Фото без описубільше фото за посиланням: https://www.facebook.com/vomskrasylivrada/posts/245348560734884