Ювіляри червня!

Дата: 30.06.2021 16:03

15 червня 90-літній ювілей завітав до мешканця села Лагодинці – Українця Федора Никифоровича, який більшу частину свого життя присвятив роботі у місцевому сільськогосподарському підприємстві.

20 червня виповнилось 90 років жительці міста Красилів, ветерану праці, Романовій Тетяні Дмитрівні.

24 червня  свій поважний 90-річний ювілей зустріла ветеран праці, жителька села Заставки – Петрівська Ніна Францівна, яка значну частину своїх років віддала праці в колгоспі.

Оглядаючись на прожиті роки ювілярам є що згадати, є чим гордитися. Вони виховала достойних дітей, мають люблячих внуків та навіть правнуків.

Іменинники вірою й правдою трудилися на благо рідного краю. Навіть сьогодні у день свого 90-річчя, вони залишається усміхненими, життєрадісними та щирими людьми.

Про таких людей кажуть - це люди праці. Дійсно, ювіляри у нашій громаді є зразком добросовісної праці, якій присвятили усе своє життя, передали та продовжують передавати життєву мудрість, дітям онукам та займають активну життєву позицію по сьогоднішній день.

Тож вітаємо наших поважних жителів громади і складаємо їм щирі слова вдячності за самовіддану, багаторічну працю, життєву мудрість, чималий досвід та пережиті бурхливі події.

Красилівська громада гордиться, що має таких поважних ювілярів!