15 липня – День українського миротворця

Дата: 15.07.2021 13:28

Красилівська громада віддала шану величі духу українських героїв, борців за мир у всьому світі, які є символом незборимості української нації. Перший заступник міського голови Дмитро Склонний, заступник міського голови Валерій Лось, секретар міської ради Ірина Морозович, секретар виконавчого комітету міської ради Тетяна Романюк хвилиною мовчання та покладанням квітів до пам’ятника «Героям України» і дошки Слави, віддали данину шани пам’яті полеглим воїнам-миротворцям.

Честь і слава тим, хто нині стоїть на рубежах по всьому світу і оберігає наш спокій.

Довідка. 15 липня в Україні відзначається День українських миротворців. Починаючи з 1992 року, понад 44 тисячі військовослужбовців Збройних Сил України взяли участь більш ніж у 26 міжнародних операціях з підтримання миру і безпеки в різних регіонах планети. Українські миротворці виконували бойові завдання в країнах колишньої Югославії (Боснія і Герцеговина, Східна Славонія, Македонія, Сербія і Чорногорія, Хорватія), на Африканському континенті (Ангола, Сьєрра-Леоне, Судан , Ліберія та Кот-д’ Івуар), в країнах Близького і Середнього сходу (Ліван, Таджикистан, Кувейт, Ірак) та інших регіонах світу. За цей час у таких місіях загинули 54 українських військовослужбовця.