РІШЕННЯ 8-Ї ЧЕРГОВОЇ СЕСІЇ КРАСИЛІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ВОСЬОМОГО СКЛИКАННЯ ВІД 09.07.2021 РОКУ

Дата: 20.07.2021 08:11

Рішення № 1.

Про місцеві податки та збори на території Красилівської міської територіальної громади.

Рішення № 2.

Про внесення змін до рішення міської ради від 24.12.2020 року № 9 «Про бюджет Красилівської міської територіальної громади на 2021 рік».

Рішення № 3.

Про надання згоди на прийняття майна з державної власності у комунальну власність Красилівської міської територіальної громади.

Рішення № 4.

Про виконання плану роботи міської ради у першому півріччі 2021 року та затвердження плану  роботи  міської ради на друге півріччя 2021 рік.

Рішення № 5. (ДОДАТОК)

Про затвердження Комплексної програми щодо реалізації сімейної політики на території Красилівської міської територіальної громади на 2021-2026 роки.

Рішення № 6.

Про зміну назви та типу закладів загальної середньої освіти.

Рішення № 7.

Про припинення шляхом ліквідації закладу дошкільної освіти «Зіронька»

с. Воскодавинці Красилівської міської ради Хмельницької області.

Рішення № 8.

Про внесення змін до рішення міської ради від 24.12.2020 року № 35 «Про припинення шляхом ліквідації Воскодавинської загальноосвітньої школи  І-ІІ ступенів с. Воскодавинці Красилівського району Хмельницької області».

Рішення № 9.

Про клопотання до Міністерства культури та інформаційної політики України щодо погодження вилучення з базової мережі закладів культури, які знаходяться в оперативному управлінні відділу культури Красилівської міської ради.

Рішення № 10.

Про зміну назви Красилівської Дитячої школи мистецтв та затвердження її

Статуту в новій редакції.

Рішення № 11.

Про об’єднання сільських і шкільних бібліотек громади  у публічно-шкільні бібліотеки.

Рішення № 12.

Про надання дозволу на передачу майна комунальної власності з балансу відділу культури Красилівської міської ради на баланс Красилівської житлово-

експлуатаційної контори.

Рішення № 13.

Про реорганізацію комунального підприємства «Красилівське бюро технічної інвентаризації» шляхом приєднання до Красилівської житлово-експлуатаційної контори.

Рішення № 14.

Про розгляд звернення релігійної громади с. Сорокодуби  щодо передачі у власність приміщення по вул. Центральна, 3, с. Сорокодуби.

Рішення № 15.

Про реорганізацію комунального підприємства «ВОДОГРАЙ» Красилівської міської ради Хмельницької області шляхом приєднання до Красилівського підприємства водопровідно-каналізаційного господарства.

Рішення № 16.

Про реорганізацію комунального підприємства «Зоря» Красилівської міської ради Хмельницької області шляхом приєднання до Красилівського підприємства водопровідно-каналізаційного господарства.

Рішення № 17.

Про реорганізацію комунального підприємства «Мрія» Красилівської міської ради Хмельницької області шляхом приєднання до Красилівського підприємства водопровідно-каналізаційного господарства.

Рішення № 18.

Про внесення змін до Програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру в Красилівській міській об’єднаній територіальній громаді на 2018-2021 роки, затвердженої рішенням міської ради від 18.01.2018 року № 2. (ДОДАТОК)

Рішення № 19.

Про надання матеріальної допомоги жителям Красилівської міської  територіальної громади.

Рішення № 20.

Про надання громадянам дозволу на розроблення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)та проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок.

Рішення № 21.

Про  затвердження  технічних документацій  із  землеустрою, проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та надання  земельних  ділянок безоплатно у власність  громадянам.

Рішення № 22.

Про  затвердження  проектів  землеустрою  щодо  відведення  земельних  ділянок,  надання  дозволів  на  розроблення  проектів землеустрою  щодо  відведення  земельних  ділянок   для  зміни  їх  цільового  призначення.

Рішення № 23.

Про  надання  дозволів  на  розроблення  проектів  землеустрою  щодо  відведення  земельних  ділянок,  надання  земельних ділянок в користування  на  умовах  оренди  та  постійне користування,  припинення  права постійного користування земельними  ділянками та припинення  дії  договорів  оренди  землі.

Рішення № 24.

Про проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок, що  підлягають  продажу в м. Красилів.

Рішення № 25.

Про надання дозволу на розробку технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок  в натурі (на місцевості) з правом передачі невитребуваних земельних часток (паїв) в користування на умовах оренди.

Рішення № 26.

Про надання земельних ділянок  (невитребуваних  земельних  часток  (паїв)  в користування  на  умовах  оренди.

Рішення № 27.

Про  внесення  змін  до договору оренди  землі.

Рішення № 28.

Про  внесення  змін  до  рішень  із  земельних  питань.

Рішення № 29.

Про розгляд звернень громадян із земельних  питань.