Вперше звання «Почесний громадянин міста Красилів» присвоєно жінці

Дата: 12.08.2021 15:33

За поданням міського голови Ніла Островська, 12 серпня 2021 року міська рада прийняла рішення про присвоєння у 2021 році звання «Почесний громадянин міста Красилів» директору Колективного підприємства «Побутсервіс» Людмилі Іванівні ПАЛАМАРЧУК за становлення та розбудову в м. Красилів сфери побутових послуг, багаторічну і самовіддану працю, високий професіоналізм, активну громадську позицію, участь у соціально-культурному житті територіальної громади міста Красилів.

Людмила ПАЛАМАРЧУК очолює сферу надання побутових послуг у територіальній громаді протягом 52 років. За високі досягнення у своїй професійній діяльності у 1986 році нагороджена Орденом «Знак пошани», в 2015 році визнана «Кращим господарником року», двічі одержувала відзнаку «Відмінник служби побуту України, 5 років була членом ради директорів при Міністерстві побутового обслуговування України від Хмельницької області, громада Красилівського району вісім раз обирала Людмилу Іванівну депутатом районної ради.

12 вересня 2021 року, під час святкування Дня міста, міський голова вручить Людмилі ПАЛАМАРЧУК посвідчення та пам’ятний нагрудний знак «Почесний громадянин міста Красилів».Фото без опису