«Завдячуючи нашим Героям сьогодні ми маємо можливість вільно жити, розбудовувати рідний край та святкувати визначні події»- Ніла Островська.

Дата: 25.08.2021 14:33

Святкові заходи до 30-ї річниці Незалежності України продовжились на літньому майданчику в міському парку відпочинку. У виконанні артистів народного аматорського духового оркестру Центру культури і дозвілля «Перлина» лунав вічно молодий вальс, під який охоче кружляли у танці пари. І особливо щемно на душі, адже під мелодії оркестру відпочивали учасники бойових дій.

Одночасно жителі міста та відпочиваючі мали змогу переглянути фільму просто неба «Тарас. Повернення» та сфотографуватися біля святкової тематичної фотозони.

Концерт «Кращих хітів років Незалежності» за участю творчих колективів та артистів Красилівської громади зібрав на танцювальному майданчику чимало глядачів.

Колективи та солісти громади дарували присутнім гарний настрій та неповторні хвилини задоволення. Зі сцени лунали вітання, зворушливі пісні про нашу державу, які нікого не залишили байдужими.

Активна молодь громади відпочивала на вечірці вільних і незалежних.

Завершилося святкування незалежності України салютом на честь Героїв України.