Черговий особистий прийом міського голови

Дата: 25.08.2021 16:31

Одразу після святкування 30-ї річниці незалежності України, 25 серпня міський голова Ніла Островська традиційно провела черговий особистий прийом громадян.

Порушені в ході прийому питання стосувались: працевлаштування, благоустрою проходу по провулку Різдвяному, підведення мережі інтернет в ГО «ЗАХИСТ», паспортної реєстрації, соціальних, земельних питань та багато інших.

З метою вирішення питання ремонту та підсипання дорожнього покриття вулиці Міцкевича, сьогодні, міським головою проведено також виїзний прийом жителів вказаної вулиці, за результатами якого надано відповідні доручення начальнику Красилівскої ЖЕК Володимиру Тимченку.