Міський голова Ніла Островська привітала учасників педагогічного форуму Красилівської громади 2021.

Дата: 28.08.2021 15:41

«Є така відома фраза: «Війни виграють не генерали, війни виграють шкільні вчителі й священники». ЇЇ не потрібно розуміти дуже буквально, в цій фразі вся суть унікальної ролі педагогів у становленні нації в процесах державотворення. І я знаю, що наші педагоги Красилівщини -найкращі. Я знаю, що ви вкладаєте душу і серце в наших дітей, що ви з нетерпінням чекаєте 1-го вересня, і я знаю, що ви знову будете віддаватись повністю для того, щоб наші діти отримували знання та були в комфортному середовищі», – зазначила Ніла Островська.

В рамках панельної дискусії освітяни розглянули розвиток освітньої галузі за 30 років Незалежності України та охарактеризували основні завдання на 2021-2022 навчальний рік. Особливу увагу було приділено забезпеченню доступної та якісної освіти у закладах громади, важливості державної мови та національно-патріотичного виховання молоді, професійній компетентності вчителя, а також інклюзивному компоненту в освіті громади.