Красилівській громаді стартувала старша профільна школа

Дата: 01.09.2021 17:48

Сьогодні на базі Красилівського НВК «Гімназія та ЗОШ І ступеня» запрацювала старша профільна школа. Для 162 учнів забезпечено поглиблене вивчення таких предметів:

-української мови та літератури (2 класи);

-англійської мови (2 класи);

- математики (2класи);

-історії та біології з поділом на групи (1 клас).

На святковій лінійці з вітальним словом до присутніх та гостей свята звернулася міський голова – Ніла Островська:

«Вітаю усіх з початком нового навчального року! Школа розширюється. Це історична подія для нашої громади. Розпочинає працювати старша профільна школа. Я бажаю, щоб початок був успішним та результативним. Хай все буде добре!»

На заході також був присутній заступник Голови Хмельницької обласної державної адміністрації – Юр'єв Володимир Васильович, який вручив ключі від новенького шкільного автобуса вартість 1950,0 тис. грн. ( 1365, 0 тис. грн. – кошти державного бюджету, 585,0 тис. грн – кошти бюджету громади). Даний транспортний засіб був придбаний завдяки співпраці обласної державної адміністрації та міської ради з метою забезпечення підвезення учнів 10 класів із сільської місцевості на навчання та в зворотньому напрямку.