Особистий прийом міського голови

Дата: 08.09.2021 17:24

Щосереди,з 8 до 12,в громадській приймальні міської ради відбувся особистий прийом громадян міським головою- Ніла Островська.

Сьогодні,в ході прийому,звернулись 14 жителів громади з такими питаннями: працевлаштування,реєстрації місця проживання, питання субсидії, земельних питань, побутових питань, з пропозицією удосконалення роботи комунальних підприємств, благоустрою прибудинкової території по вул.Центральній,79, щодо ремонту дороги в селі Воскодавинці, щодо надання матеріальної допомоги при укладенні першого контракту із Збройними Силами України.

Міський голова роз'яснила порядок вирішення порушених питань та надала відповідні доручення керівникам структурних підрозділів. Про результати розгляду звернень заявники будуть проінформовані відповідно до термінів, встановлених законодавством.