«Партнерство бізнесу і влади – запорука розбудови Красилівської громади»

Дата: 10.09.2021 16:16

Міським головою запроваджується нова традиція – форум з представниками бізнесу напередодні Дня міста.

«Перебуваючи в Канаді у складі української делегації, я побачила успішну практику – звітувати перед тими, хто наповнює б'юджет громади. Ми відчуваємо себе менеджерами, яких ви найняли на роботу, ми намагаємось виправдати вашу довіру і працюємо так, щоб ви були задоволені», - зазначила Ніла Островська.

Міський голова ознайомила присутніх з основними напрямками розвитку громади та продемонструвала успішні проєкти, які вдалося реалізувати, в тому числі, і спільно з бізнесом.

В свою чергу учасники форуму поділилися своїм баченням щодо подальшої співпраці.

«Зелена дорога» будь-якому чесному бізнесу, який несе користь нашій території. Дякую за кожну гривню, яку вкладаєте в розбудову нашого рідного краю!», - підсумувала міський голова.