Напередодні Дня міста Красилів, юні волейболісти змагалися за Кубок міського голови

Дата: 14.09.2021 08:33

11 вересня, у День фізичної культури , напередодні Дня міста Красилів, юні волейболісти змагалися за Кубок міського голови.

Цьогоріч Кубок виборола команда дівчат 2007-2008 років народження відділення волейболу дитячо-юнацької спортивної школи (тренер Валерій Лобов).

«Я дякую, що ви такі у нас є - сміливі та енергійні і, що обрали саме цей вид спорту, адже заняття фізичною культурою та спортом - це основа вашого подальшого успішного життя»,- подякувала командам міський голова Ніла Островська та вручила нагороди та солодкі подарунки.