Сьогодні село Кульчини відсвяткувало 524-ту річницю з Дня першої писемної згадки про село.

Дата: 21.09.2021 20:51

В цей день жителі села, як завжди, радо зустрічали гостей.

Із запашним короваєм на свято завітала міський голова Ніла Островська: «Сьогодні у вас подвійне свято - День рідного села та одне з найбільших релігійних свят – Різдво Пресвятої Богородиці. Тож нехай це свято принесе вам та вашим родинам мир, добробут та злагоду. Нехай живе рідне село, народжуються і підростають діти, нехай щастя, любов та достаток живуть на кожній його вулиці, у кожному домі, у кожній родині».

Також міський голова нагородила грамотами, подяками та вручила подарунки сільським умільцям та жителям за активну участь у житті села, і подарувала вишиваночки діткам, які народилися у 2020-2021 роках.

В сільському будинку культури було організовано виставку народних умільців села Кульчини, в якій взяла участь школа та дошкільний навчальний заклад села.

Під час концерту лунали музичні вітання для старожил села Кульчини, родин, які багато років прожили у парі, згадали матерів-героїнь, воїнів з рідного краю, що захищають нашу Батьківщину від східного загарбника, а також вихідців, які внесли вагомий вклад у розвиток рідного села.

Продовжувалися заходи виступами артистів художньої самодіяльності будинку культури села Кульчини, учнів школи та дошкільного закладу. Також присутніх потішили виступи творчих колективів Центру культури і дозвілля «Перлина» та хореографічної студії «Візерунок».

Фото без описубільше фото за посиланням: https://www.facebook.com/krasylivrada/posts/4607582899302089