День усиновлення – свято милосердя та любові

Дата: 30.09.2021 11:52

Усі ми добре знаємо, що людина сильна тоді, коли вона не одинока, коли у неї є сім’я.
Але, на жаль, як і по всій Україні, так і в нашій територіальній громаді є діти-сироти та діти, які залишилися без батьківського піклування.
Усиновлення – є найкращою із всіх можливих на сьогодні форм сімейного влаштування дитини, тобто прийняття її у сім'ю на правах рідної.
Протягом останніх років на Красилівщині усиновлено 12 дітей. Дві сім’ї стали кандидатами в усиновлювачі.
Також на території Красилівської громади створено 3 прийомні сім’ї, один дитячий будинок сімейного типу, влаштовано під опіку та піклування - 42 дитини.
В сьогоднішній день хочемо добрими словами згадати чудових людей, людей, які дають родинне тепло і затишок обділеним, здавалося би такими елементарними, але обов’язковими речами – любов’ю, безпекою звичайним домашнім затишком і комфортом – це сім’ї Дударчуків, Богачуків, Найчуків, Оксани Ящук.
Щиро дякуємо усиновителям за милосердя Ваших душ заради наших дітей! Щиро вдячні кожній родині, яка прийняла у свій дім обділену батьківською ласкою дитину! Нехай прийняте Вами рішення про усиновлення дитини стане одним із найкращих рішень у Вашому житті.
Для всіх хто ще думає, зважує і зможе поділитися своєю любов’ю та теплом з дитиною, яка цього потребує – телефонуйте, звертайтеся в Службу у справах дітей Красилівської міської ради за адресою: м. Красилів, площа Незалежності, 2, каб. 313.