Міський голова Ніла Островська взяла участь в обласній селекторній нараді щодо проведення призову громадян України на строкову військову службу 2021 році.

Дата: 01.10.2021 11:12

В ході наради, військовий комісар Хмельницького обласного військового комісаріату проінформував присутніх про стан готовності військових комісаріатів та призовних комісій на Хмельниччині до проведення заходів призову.
Якісний показник виконання призову на Красилівщині складає 63 %.

Також на нараді були присутні: в. о начальника 4 відділу Хмельницького районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки майор Олег Онойко, заступник начальника відділу поліцейської діяльності № 2 Хмельницького РУП підполковник поліції Вадим Осадчук та завідуюча консультативно-діагностичної поліклініки Ганна Мисик.