Музика – мистецтво, що зцілює!

Дата: 08.10.2021 17:47

За підтримки міського голови Ніли Островської, Хмельницької та Староконстянтинівської єпархії УПЦ, у Центрі культури «Перлина», сьогодні, 08 жовтня 2021 року, відбувся авторський концерт заслуженого артиста України – Олександра Сичова під назвою «Віра. Надія. Любов».

Під час концерту присутні мали можливість насолодитися піснями артиста, автором слів яких є наша землячка – красилівчанка Світлана Щиринська, поринути в поетичний світ поета та композитора, насолодитися неповторним звучанням скрипки.

Під час концерту декламувались поезії Олександра Сичова із власної збірки «В обіймах сонця», які автор подарував міському голові та в бібліотеки громади.

Хореографічна студія «Візерунок» стала яскравим доповненням під час концертного дійства.

Секретар міської ради Ірина Морозович привітала артиста словами:

«Мені сьогодні особливо приємно від імені міського голови, Ніли Островської, від депутатського корпусу міської ради вітати Вас в нашому місті. Ми сьогодні всі присутні поринули у світ мистецтва. Господь подарував Вам такий талант, який Ви даруєте нам. Дякую Вам за позитивний настрій, за хороші емоції! Бажаю Вам міцного здоров’я, миру, віри, надії й любові!»

«Добре діло творіть не для себе, живіть, поділіться де б ви не були. Добре діло творіть кожен день, кожну мить. Щоб надії в серцях ожили!» - такою чудовою композицією закінчився авторський концерт заслуженого артиста України Олександра Сичова.