Сьогодні, 12 жовтня, своє 70-річчя відзначає ветеран бібліотечної справи – Надія Миколаївна Українець

Дата: 12.10.2021 17:00

Яка 41 рік пропрацювала завідуючою Красилівської міської бібліотеки. Її активна життєва позиція, щирість, порядність, благородство досі приваблюють колег, надихають на реалізацію креативних планів, інноваційних
ідей та задумів.
    То ж з цієї нагоди ювілярку привітали секретар Красилівської міської ради Ірина Морозович та начальник відділу культури Інна Грицюк, які від імені міського голови Ніли Островської та депутатського корпусу за багаторічну сумлінну працю, активну популяризацію книги, вагомий внесок у розвиток бібліотечної справи вручили Подяку виконавчого комітету Красилівської міської ради.
     Зичимо Надії Миколаївні міцного здоров’я, щедрої долі, добробуту, родинного затишку, поваги від людей та многая літ!