РІШЕННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ВІД 08.10.2021 РОКУ

Дата: 13.10.2021 11:14

Рішення № 394

Про надання дозволів на порушення об’єктів благоустрою по вул. Дачна та вул. Гоголя в м. Красилів

Рішення № 395

Про проведення авторського концерту заслуженого артиста України Олександра СИЧОВА в м. Красилів.

Рішення № 396

Про повідомлення громадської організації «Польське культурно-освітнє товариство міста Красилова» щодо проведення мирного заходу в м. Красилів.

Рішення № 397

Про внесення змін до Переліку першого типу об’єктів оренди комунального майна Красилівської міської об’єднаної територіальної громади, що можуть бути передані в оренду на аукціоні, затвердженого рішенням виконавчого комітету міської ради від 07.10.2020 року № 1663.

Рішення № 398

Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 31.07.2007 року № 483 «Про створення комісії по передачі відомчого житлового фонду КСП «Беркут» в комунальну власність міста».

Рішення № 399

Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 21.01.2011 року № 65 «Про створення громадської комісії з житлових питань при виконавчому комітеті міської ради».

Рішення № 400

Про внесення змін в облікову справу та список громадян, які перебувають на квартирному обліку.

Рішення № 401

Про розгляд заяв осіб, які проживають у жилих приміщеннях комунальної власності громади, щодо продовження їм терміну тимчасового проживання.

Рішення № 402

Про розгляд заяви фізичної особи-підприємця Людмили ТІХОНІНОЇ щодо розміщення виїзної роздрібної торгівлі товарами в м. Красилів.

Рішення № 403

Про розгляд заяви фізичної особи-підприємця Владилени СЕЛЕЗНЬОВОЇ щодо розміщення виїзної роздрібної торгівлі товарами в м. Красилів.

Рішення № 404

Про надання дозволу на вчинення правочину стосовно нерухомого майна, право користування яким має малолітня дитина – Тетяна СІРКІЗЮК.

Рішення № 405

Про повідомну реєстрацію колективного договору.

Рішення № 406

Про затвердження списку дітей Красилівської міської територіальної громади, які направляються на оздоровлення та відпочинок до державного підприємства України «Міжнародний дитячий центр «Артек».

Рішення № 407

Про надання допомоги на поховання жителя Красилівської міської територіальної громади.

Рішення № 408

Про надання матеріальної допомоги жителям Красилівської міської територіальної громади.

Рішення № 409

Про видалення дерев на території Красилівської міської територіальної громади.

Рішення № 410

Про затвердження висновку про доцільність позбавлення батьківських прав.