Привітали працівників харчової промисловості громади!

Дата: 13.10.2021 13:42

В третю неділю жовтня працівники харчової промисловості святкують своє професійне свято.

В Красилівській громаді потужно працює ця важлива галузь, і ми маємо ким пишатися - це ДП ПрАТ «Оболонь» «Красилівське», ТМ «Домашній Хліб Поділля», ТМ «Мамин Хліб», Мясопереробний завод «Поділля», ПрАТ «Красилівський цукровий завод».

З нагоди професійного свята, міський голова Ніла Островська привітала представників цих підприємств, і у їхніх особах усіх, хто робить якісні продукти і смачнішим наше життя:

«Наша громада має потужну харчову промисловість, яка є основою бюджету нашої громади і славить її не лише на місці, а й далеко за її межами. Від імені всієї громади дякую за ваші трудові колективи, за хорошу і гарну продукцію, яку ви виробляєте. Ваша праця є почесною і відповідальною, люди полюбляють вашу продукцію, а це є найвищою оцінкою якості»,- зазначила Ніла Василівна.

За високі досягнення у професійній діяльності, сумлінну працю, вагомий особистий внесок у розвиток харчової промисловості Грамотами виконавчого комітету міської ради нагороджено:

Василюка Руслана Михайловича – налагоджувальника устаткування у виробництві харчової продукції цеху розливу ДП ПрАТ «ОБОЛОНЬ» «КРАСИЛІВСЬКЕ»;

Головатюка Тараса Вікторовича – торговця комерційного ДП ПАТ«ОБОЛОНЬ» «КРАСИЛІВСЬКЕ»;

Зембіцького Сергія Михайловича – завідуючого забійним цехом ТОВ МПЗ «ПОДІЛЛЯ»;

Кравця Олександра Анатолійовича – обвалювальника м'яса ТОВ МПЗ «ПОДІЛЛЯ»;

Мартинюк Наталію Антонівну – бригадира на дільниці хлібобулочного виробництва ТМ «Мамин хліб»;

Сторожука Володимира Пилиповича – пекаря споживчого товариства «ДОМАШНІЙ ХЛІБ ПОДІЛЛЯ»;

Човганську Валентину Вікентіївну – бригадира споживчого товариства «ДОМАШНІЙ ХЛІБ ПОДІЛЛЯ»;

Шимчук Людмилу Василівну – бригадира на дільниці кондитерського виробництва ТМ «Мамин хліб».