РІШЕННЯ 12-Ї ЧЕРГОВОЇ СЕСІЇ КРАСИЛІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ВОСЬОМОГО СКЛИКАННЯ ВІД 08.10.2021 РОКУ

Дата: 13.10.2021 13:51

Рішення №1

Про внесення змін до рішення міської ради від 24.12.2020 року № 9 «Про бюджет Красилівської міської територіальної громади на 2021 рік».

Додаток 1 до рішення №1

Додаток 2 до рішення №1

Додаток 3 до рішення №1

Додаток 5 до рішення №1

Додаток 6 до рішення №1

Додаток 7 до рішення №1

Рішення №2

Про затвердження Положення про Фонд охорони навколишнього природного середовища Красилівської міської територіальної громади

Рішення №3

Про передачу матеріальних активів.

Рішення №4

Про надання дозволу на передачу у безоплатне користування (позичку) майна, що належить до комунальної власності Красилівської міської територіальної громади.

Рішення №5

Про звернення депутатів Красилівської міської ради Хмельницької області

до Президента України, Голови Верховної Ради України, Прем’єр-міністра України щодо недопущення підвищення тарифів на газ та електроенергію.

Рішення №6

Про надання Красилівській житлово-експлуатаційній конторі дозволу на укладення договору фінансового лізингу.

Рішення №7

Про безоплатне прийняття нежитлової будівлі адмінбудинку в комунальну власність Красилівської міської територіальної громади в особі Красилівської

міської ради Хмельницької області.

Рішення №8

Про затвердження статуту Красилівського підприємства водопровідно- каналізаційного господарства Красилівської міської ради Хмельницької області (нова редакція).

Додаток до рішення №8

Рішення №9

Про включення нового об’єкта до Переліку об’єктів комунальної власності

Красилівської міської територіальної громади, що підлягають приватизації у 2021 році.

Рішення №10

Про надання комунальному некомерційному підприємству «Красилівський Центр первинної медико-санітарної допомоги» дозволу на списання з балансу комунального майна.

Рішення №11

Про дострокове розірвання договору оренди нерухомого майна (нежилих будівель, споруд, приміщень) комунальної власності Красилівської міської об’єднаної територіальної громади, укладеного з Фізичною особою-підприємцем Крижанівською Юлією Олександрівною.

Рішення №12

Про внесення змін до рішення міської ради від 14.08.2020 року № 7 «Про

створення Cлужби у справах дітей Красилівської міської ради Хмельницької області».

Рішення №13

Про відшкодування витрат Красилівській ЖЕК на організацію поховання жительки Красилівської міської територіальної громади.

Рішення №14

Про встановлення розміру річної орендної плати за оренду нерухомого

майна ГО СК «Греплінг-Красилів».

Рішення №15

Про внесення змін до рішення Красилівської міської ради від 07.12.2020 року

№ 3 «Про затвердження структури апарату Красилівської міської ради та її виконавчих органів».

Рішення №16

Про затвердження Положення про Порядок надання платних послуг, переліку та тарифів на платні послуги КНП «Красилівський Центр первинної медико-санітарної допомоги» Красилівської міської ради Хмельницького району Хмельницької області.

Рішення №17

Про затвердження статуту Комунальної установи «Красилівський центр надання соціальних  послуг» (нова редакція).

Додаток до рішення №17

Рішення №18

Про надання громадянам дозволу на розроблення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок.

Рішення №19

Про  затвердження  технічних документацій  із  землеустрою, проектів  землеустрою  щодо відведення  земельних  ділянок та  надання  земельних  ділянок безоплатно у власність  громадянам.

Рішення №20

Про  надання  дозволу  на розроблення  технічних документацій  із  землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельних  ділянок  в  натурі (на  місцевості).

Рішення №21

Про  надання  дозволів  на  розроблення  проектів  землеустрою  щодо  відведення  земельних  ділянок, затвердження проекту  землеустрою  щодо  відведення  земельної  ділянки,  надання  земельних ділянок  в користування  на  умовах  оренди.

Рішення №22

Про надання згоди на поділ  земельної  ділянки   по   вул. Центральна в м. Красилів.

Рішення №23

Про  проведення  експертної грошової  оцінки  земельної  ділянки,  що  підлягає  продажу по  вул. М.Грушевського в  м. Красилів.

Рішення №24

Про надання дозволу на розробку технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок  в натурі (на місцевості) з правом передачі невитребуваних земельних часток (паїв) в користування на умовах оренди.

Рішення №25

Про  внесення  змін  до  рішень   із  земельних  питань.

Рішення №26

Про  надання  дозволу  на розроблення  технічної документації  із землеустрою

щодо  інвентаризації  земель.

Рішення №27

Про затвердження  проекту  землеустрою  щодо  відведення  земельної  ділянки   для  зміни  її  цільового  призначення.

Рішення №28

Про внесення змін до Плану (Програми) соціально-економічного розвитку Красилівської міської ради (територіальної громади) на 2021-2022 роки.

Рішення №29

Про затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок із земель водного фонду