ФК «Случ» Красилів —  бронзовий призер Хмельницької області

Дата: 30.10.2021 17:46

Сьогодні, 30 жовтня ФК «Случ» Красилів зіграв останню гру у цьогорічному чемпіонаті Хмельницької області з футболу.
Суперником нашої команди був ФК «Агробізнес» з Нової Ушиці.
Команди показали цікаву та результативну гру, при цьому красилівчани виявились сильнішими — 2:1 на нашу користь.
Таким чином, ФК «Случ» набирає 10 балів у фінальній групі та посідає почесне 3-є місце.

Із успішним завершенням сезону футболістів та вболівальників привітала міський голова Ніла Островська: «Дякую за свято футболу, яке супроводжувало нас цього року. Дякую за кожну гру, особливо — за кожну перемогу. Дякую за яскраві емоції та підтримку славних традицій красилівського футболу».

Цьогоріч на підтримку футбольного клубу з міського бюджету спрямовано 400 тис. грн.