Сьогодні, 05 листопада 2021 року, під час чергового засідання тринадцятої сесії Красилівської міської ради Ніла Островська вручила Грамоту та Подяки Центральної виборчої комісії

Дата: 05.11.2021 15:14

«Рік тому пройшли вибори до Красилівської міської ради. Вибори  пройшли демократично, з дотриманням усіх норм законодавства, і сьогодні в нас є приємна місія від Центральної  виборчої комісії України, Постановою якої, визначено нагородити Почесною грамотою Центральної виборчої комісії Шмигельську Людмилу Олександрівну – голову Красилівської міської територіальної виборчої комісії», - повідомила Ніла Островська.

Також міський голова вручила Подяки Центральної виборчої комісії:

Шаховалу Андрію В'ячеславовичу – заступнику голови Красилівської міської територіальної виборчої комісії;
Ротарь Альоні Віталіївні – секретарю дільничої виборчої комісії №680585;
Нахілку Юрію Олександровичу– члену Красилівської міської територіальної виборчої комісії;
Волинець Таїсі Василівні – члену Красилівської міської територіальної виборчої комісії»
Тимощук Оксані Михайлівні – члену Красилівської міської територіальної виборчої комісії.

«Дякую вам за відповідальну роботу!» - наголосила Ніла Василівна.