РІШЕННЯ 13-Ї ЧЕРГОВОЇ СЕСІЇ КРАСИЛІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ВОСЬОМОГО СКЛИКАННЯ ВІД 05.11.2021 РОКУ

Дата: 09.11.2021 09:47

Рішення №1

Про Прогноз бюджету Красилівської міської територіальної громади на 2022–2024 роки.

Рішення №2

Про здійснення місцевого запозичення Красилівською міською радою Хмельницької області.

Рішення №3

Про надання у 2022 році пільги по сплаті земельного податку на території Красилівської міської об’єднаної територіальної громади

Рішення №4

Про внесення змін до рішення міської ради від 24.12.2020 року № 9 «Про бюджет Красилівської міської територіальної громади на 2021 рік».

Рішення №5

Про внесення змін до рішення міської ради від 24.12.2020 року № 5 «Про затвердження кошторису видатків фонду охорони навколишнього природного середовища громади на 2021 рік».

Рішення №6

Про надання дозволу на передачу майна спільної  власності територіальної громади.

Рішення №7

Про надання дозволу на приватизацію комунального майна.

Рішення №8

Про створення аукціонної комісії та затвердження Положення про діяльність  аукціонної комісії для продажу об’єктів малої приватизації Красилівської міської ради

Рішення №9

Про надання дозволу на спеціальне використання  природних ресурсів.

Рішення №10

Про надання особам, яким присвоєно почесне звання «Заслужений донор України» пільги на оплату житлово-комунальних послуг, що надаються комунальними підприємствами міської ради.

Рішення №11

Про розроблення детального плану території для зміни цільового призначення  земельної ділянки, яка розташована за межами населених пунктів с.Чепелівка Хмельницької області.

Рішення №12

Про внесення змін до рішення міської ради від 21.04.2021 № 17 «Про затвердження положення  про уповноважену особу (осіб) з питань закупівель Красилівської міської ради Хмельницької області»

Рішення №13

Про  затвердження  технічних документацій  із  землеустрою, проектів  землеустрою  щодо відведення  земельних  ділянок та  надання  земельних  ділянок безоплатно у власність  громадянам.

Рішення №14

Про надання громадянам дозволу на розроблення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок.

Рішення №15

Про  затвердження  технічних документацій  із  землеустрою щодо  поділу  земельних  ділянок.

Рішення №16

Про  надання  дозволів  на  розроблення  проектів  землеустрою  щодо  відведення  земельних  ділянок,  надання  земельних ділянок  в користування  на  умовах  оренди, припинення дії договорів оренди землі.

Рішення №17

Про  надання  дозволу  на розроблення  технічної документації  із  землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельної  ділянки  в  натурі (на  місцевості).

Рішення №18

Про  продаж  земельної  ділянки несільськогосподарського  при­значення

у  власність  фізичній  особі ПЕТРУКУ Валерію Купріяновичу.

Рішення №19

Про  внесення  змін  до договору оренди  землі.

Рішення №20

Про  затвердження  технічної  документації  із  землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельних  ділянок  в натурі (на місцевості)  та  надання земельних  ділянок  (невитребуваних  земельних  часток  (паїв)  в користування  на  умовах  оренди.

Рішення №21

Про  надання  згоди  на  поділ  земельної  ділянки.

Рішення №22

Про  продовження  терміну дії  договору  оренди  землі.

Рішення №23

Про  внесення  змін  до  рішень   із  земельних  питань.

Рішення №24

Про розгляд звернень громадян із земельних питань.

Рішення №25

Про затвердження складу Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Красилівській міській раді.

Рішення №26

Про виділення матеріальної допомоги жительці громади.

Доп. Ірина ГАВРИЛЮК –  начальник відділу соціального захисту населення Красилівської міської ради