Особистий прийом громадян

Дата: 17.11.2021 14:33

Сьогодні, 17 листопада 2021 року, в громадській приймальні адмінбудинку відбувся особистий прийом громадян міським головою Нілою Островською.
В ході прийому звернулося 12 жителів громади з питаннями: надання соціальної допомоги, працевлаштування, житловими питаннями, щодо зрізання аварійного дерева в с. Мончинці, утеплення квартири в с. Воскодавинці, вивезення сміття в с. Слобідка-Красилівська, забезпечення пільговими ліками.
Під час особистого прийому усім громадянам були надані консультації та ґрунтовні роз’яснення щодо вирішення їхніх проблем.
Нагадуємо, що особистий прийом громадян міським головою проводиться щосереди з 8:00 до 12:00 год.