Особистий прийом громадян

Дата: 24.11.2021 15:57

Сьогодні, 24 листопада 2021 року, в громадській приймальні адмінбудинку відбувся особистий прийом громадян міським головою Нілою Островською.

Жителі громади виявили велику активність, адже було розглянуто близько 20 звернень. Зокрема, під час прийому порушувалися питання щодо відсутності централізованого опалення по вул. Центральній, підтоплення сусідами по вул. Михайлівській, 18, оренди приміщення сільського будинку культури с. Митинці під перукарню, приватизації земельної ділянки в с. Мончинці, підсипання вул. Зарічної в с. Кульчинки,  автобусного сполучення із с. Щиборівкою, благоустрою після ремонтних робіт водоканалу по вулю Кутузова, 16, відсутності криниці на території міського кладовища, пільг на відвідування спортивно-реабілітаційного центру учасниками бойових дій (Афганістан), підсипання пров. Калинового, реєстрації місця проживання, працевлаштування, надання соціальної допомоги, субсидії.

Під час особистого прийому усім громадянам були надані консультації та ґрунтовні роз’яснення щодо вирішення їхніх проблем. Міський голова доручила керівникам комунальних підприємств і відділів міської ради опрацювати звернення та повідомити заявників про результати їх розгляду згідно чинного законодавства.Також приємно відзначити, що жителі звертаються аби подякувати міському голові у вирішенні проблемних питань.

Нагадуємо, що особистий прийом громадян міським головою проводиться щосереди з 8:00 до 12:00 год.