Красилівська громада вшанувала пам’ять жертв голодоморів

Дата: 27.11.2021 18:21

27 листопада 2021 року Красилівська громада взяла участь в жалобних заходах до 88 роковин Голодомору-геноциду 1932-1933 років в Україні.

У цей день в Центрі культури і дозвілля «Перлина» пройшла година-реквієм «Свічка пам’яті бринить сльозами», під час якого було продемонстровано жахливі кадри голоду та мук, які пережили українці під час голодоморів.

Ближче до шістнадцятої години міський голова Ніла Островська та всі учасники заходу перейшли до пам’ятного знаку «Жертвам голодомору 1932-1933 років та політичних репресій», аби засвідчити свою повагу, засвітити свічку пам'яті та вшанувати хвилиною мовчання мільйони загиблих.

«Запалімо кожен свічку пам’яті, і нехай це світло і тепло зігріє душі мільйонів знищених та замордованих українців! Вічна пам'ять!» - звернулась до присутніх Ніла Островська.

Об’єднавшись у молитві за жертв Голодомору, священнослужителі релігійних конфесій міста провели спільну панахиду за загиблими від голоду. Пам’ять загиблих у ті страшні роки вшанували покладанням квітів та лампад до пам’ятного знаку «Жертвам голодомору 1932-1933 років та політичних репресій».
Вічна пам’ять мільйонам українцям, що загинули страшною голодною смертю від рук північно-східного сусіда.