Ніла ОСТРОВСЬКА: «Нехай свято буде в кожній домівці! Здійснімо дитячі мрії разом!»

Дата: 30.11.2021 16:45

Наближається День Святого Миколая, коли малеча з нетерпінням чекає на подарунки. Та серед нас є діти, чиі? сім'і? перебувають у скруті, або батьки, які ніколи не робили своїм дітям свята. Але ми усі разом можемо повернути дітям віру у дива та добро, допомогти Чудотворцю прии?ти з подарунками в і?х домівки, долучившись до благочинноі? акціі? «Миколаєм може бути кожен» в якості благодіи?ників та волонтерів.

Відтак, розпочинаємо традиціи?нии? збір подарунків до Дня Святого Миколая для дітеи?, які опинилися у складних життєвих обставинах.

Просимо звернути увагу на дитячі листи з проханнями до Святого Миколая, аби кожен з вас міг обрати дитячу мрію викладену та здійснити її!

ЗБІР ПОДАРУНКІВ ТРИВАТИМЕ ДО 18 ГРУДНЯ!!!!