Результати чергового засідання виконавчого комітету міської ради

Дата: 16.12.2021 15:56

16 грудня 2021 року під головуванням міського голови Ніли ОСТРОВСЬКОЇ пройшло чергове засідання виконавчого комітету Красилівської міської ради, в ході якого члени виконкому заслухали та обговорили 16 питань порядку денного, що стосувалися як різних сфер життєдіяльності громади, так і окремих жителів.

Виконавчий комітет розглянув питання щодо проведення новорічно-різдвяних свят в громаді з врахуванням карантинних обмежень, а також оголосив традиційний новорічний конкурс «Подаруй жителям громади святковий настрій» у різних номінаціях (програма заходів буде розміщена додатково). «Запрошую долучитись до конкурсу та створити гарний настрій, щоб у нашій громаді новорічно-різдвяні свята пройшли в чарівній атмосфері», – звернулась до усіх міський голова.

Рішеннями виконкому погоджено проведення циркової вистави у Центрі культури «Перлина», статут громадського формування з охорони громадського порядку, укладення Меморандуму про співпрацю у сфері надання адміністративних послуг та ін.

Розглянувши звернення жителів громади, члени виконавчого комітету прийняли рішення щодо житлових прав громадян та розміщення виїзної торгівлі.

Одним із рішень передбачено надання матеріальної підтримки дітям громади, які залишились без батьківського піклування. «В період новорічно-різдвяних свят хочемо допомогти родинам, де виховуються діти-сироти і діти, позбавлені батьківського піклування, тому що вони заслуговують нашої особливої уваги», – наголосила Ніла ОСТРОВСЬКА.

Під час засідання члени виконкому також розглянули питання, що були подані Службою у справах дітей міської ради.

На завершення, прийнято рішення, якими надано матеріальну допомогу 9 жителям громади на загальну суму 10,4 тис. грн.