Привітали Ювілярок!

Дата: 20.12.2021 16:46

Сьогодні свої 95 років зустрічають жителька с. Дружне – Полянчук Марія Павлівна та Жук Домінікія Борисівна з села Мончинці.

95 років – це чудовий ювілей, який додає не лише сивину на волосся, але й тішить спогадами та життєвою мудрістю.

Марія Павлівна – яскравий приклад для наслідування молодому поколінню. Вона виростила чудових дітей, онуків, правнуків та праправнуків, які зігрівають душу та тішать своєю любов’ю. Іменинниці присвоєно почесне звання «Мати-героїня». На своєму віку ювілярка бачила страшні будні Другої світової війни, пережила голодні повоєнні роки. Все життя ювілярка працювала в сільському господарстві.

У своєму поважному віці Марія Павлівна по мірі можливості ще порається по господарству.

Ще одна ювілярка з непростою долею – Домінікія Борисівна Жук. З 14 років іменинниця працювала у колгоспі телятницею та в ланці. До пенсійного віку продовжувала працювати на фермі.

Неодноразово нагороджувалася грамотами за досягнення в праці, має медалі «Ветеран праці».

Домінікія Борисівна дала дорогу в життя 4 дітям, має 7 онуків, 11 правнуків та 3 праправнуки.

Отакі вони – наші землячки, – щирі, привітні та доброзичливі люди з добрим серцем, світлою душею, чистими помислами та сповненими людської доброти очима.

Тож вітаємо наших поважних жителів громади і складаємо щирі слова вдячності за самовіддану, багаторічну працю, життєву мудрість, чималий досвід та пережиті бурхливі події.

Красилівська громада пишається, що має таку поважну ювілярку!