Кожний 100-річний ювілей є гордістю нашої громади, у кожного з них своя історія, свої секрети довголіття.

Дата: 20.12.2021 16:47

Ці люди є очевидцями багатьох історичних подій минулого століття, носіями наших традицій, глибокої життєвої мудрості.

Сьогодні, 20 грудня, 100-й день народження святкує ветеран праці, жителька села Слобідка-Красилівська – Ружицька Станіслава Казимирівна.

Нелегка доля випала Станіславі Казимирівні. Всього зазнала на своєму віку. З дитинства важко працювала, пережила колективізацію, Голодомор, Другу світову війну.

Все життя ювілярка пропрацювала в сфері комунального господарства і побутового населення Красилівщини. Нагороджена багатьма грамотами за досягнуті успіхи в праці, отримала понад 6 медаль як ветеран праці.

Сама ростила доньку, має двох внуків та діждала 2 правнуків.

За 100 років Станіслава Казимирівна пройшла нелегкий шлях. Зараз ще й досі радує родину своїми здобутками та повагою серед людей.

Таких людей, як Станіслава Казимирівна залишилося одиниці. Це живі свідки епохи.

Тож вітаємо нашу поважну жительку громади і складаємо щирі слова вдячності за самовіддану, багаторічну працю, життєву мудрість, чималий досвід та пережиті бурхливі події.

Красилівська громада пишається, що має таку поважну ювілярку!