РІШЕННЯ 16-Ї ЧЕРГОВОЇ СЕСІЇ КРАСИЛІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ВОСЬОМОГО СКЛИКАННЯ ВІД 24.12.2021 РОКУ

Дата: 28.12.2021 14:19

Рішення №1

Про внесення змін до рішення міської ради від 24.12.2020 року № 9 «Про бюджет Красилівської міської територіальної громади на 2021 рік».

Рішення №2

Про залучення гранту для фінансування проєкту «Заходи енергоефективності в місті Красилів, Україна».

Рішення №3

Про затвердження кошторису видатків фонду охорони навколишнього природного середовища громади на 2022 рік.

Рішення №4

Про встановлення відрахувань  до бюджету міської територіальної громади в 2022 році

Рішення №5

Про встановлення мінімальної вартості місячної оренди одного квадратного метра загальної площі нерухомого майна на території громади у 2022 році.

Рішення №6

Про внесення змін до рішення міської ради від 05.11.2021 року № 3 «Про надання у 2022 році пільги по сплаті земельного податку на території Красилівської міської територіальної громади».

Рішення №7

Про бюджет Красилівської міської територіальної громади на 2022 рік.

Рішення №8

Про встановлення вартості харчування для учнів з числа окремих категорій

дітей та учнів 1-4 класів, що навчаються в закладах загальної середньої освіти

міської ради

Рішення №9

Про погодження батьківської плати за навчання у Школі мистецтв Красилівської міської ради Хмельницької області на 2022 календарний рік.

Рішення №10

Про Програму захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій

техногенного та природного характеру в Красилівській міській територіальній громаді на 2022-2026 роки.

Рішення №11

Про затвердження Програми розвитку та фінансової підтримки комунального некомерційного  підприємства «Красилівська багатопрофільна лікарня» Красилівської міської ради Хмельницького району Хмельницької області на 2022 рік.

Рішення №12

Про внесення змін до Програми розвитку та фінансової підтримки комунального некомерційного  підприємства «Красилівський Центр первинної медико-санітарної допомоги» Красилівської міської ради Хмельницького району Хмельницької області» на 2021-2022 роки, затвердженої рішенням міської ради від 12.02.2021 року № 16.

Рішення №13

Про затвердження Програми розвитку пасажирських перевезень у Красилівській міській територіальній громаді на 2022рік.

Рішення №14

Про затвердження Порядку передачі з балансу на баланс майна Красилівської міської територіальної громади, яке знаходиться на балансах підприємств, організацій, установ комунальної власності.

Рішення №15

Про надання Красилівському підприємству водопровідно – каналізаційного господарства дозволу на отримання кредитного ліміту на поточний рахунок.

Рішення №16

Про внесення змін до рішення Красилівської міської ради від 08.06.2021 року № 21

«Про утворення притулку для осіб,  які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі, як структурного підрозділу комунальної установи«Красилівський центр надання соціальних послуг» Красилівської міської ради та мобільної бригади соціально-психологічної

допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства

за ознакою статі при притулку»

Рішення №17

Про  затвердження  технічних документацій  із  землеустрою, проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та надання  земельних  ділянок безоплатно у власність  громадянам.

Рішення №18

Про надання громадянам дозволу на розроблення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)та проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок.

Рішення №19

Про  надання  дозволу  на  розроблення  проекту землеустрою  щодо  відведення  земельної  ділянки, затвердження проектів  землеустрою  щодо  відведення  земельних  ділянок,  надання  земельних  ділянок  в  користування  на умовах  оренди та  постійне  користування.

Рішення №20

Про  надання  дозволу  на розроблення  технічної  документації  із  землеустрою щодо  встановлення  (відновлення)  меж  земельної ділянки  в  натурі  (на місцевості) в

с. Митинці,  Хмельницького району  Хмельницької області.

Рішення №21

Про  внесення  змін  до  рішення міської  ради  із  земельного  питання.

Рішення №22

Про розгляд звернень громадян  із  земельних  питань

Рішення №23

Про надання в користування на умовах оренди земельної ділянки з водним обєктом, яка розташована на території Печеського старостинського округу Красилівської міської ради Хмельницької області.

Рішення №24

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки із земель водного фонду та внесення змін до договору оренди.

Рішення №25

Про звернення депутатів Красилівської  міської ради Хмельницької області

до Президента України, Кабінету Міністрів України, депутата Верховної Ради України 189 виборчого округу щодо недопущення закриття стаціонарних поштових відділень «Укрпошта» на території Красилівської міської територіальної громади.

Рішення №26

Про звернення депутатів Красилівської  міської ради Хмельницької області

до Президента України, Прем’єр-міністра України, Міністра освіти і науки України, депутата Верховної Ради України 189 виборчого округу щодо перерахунку освітньої субвенції для Красилівської міської територіальної громади.

Рішення №27

Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення у власність фізичній особі-підприємцю ОЛЕКСІЙЧУКУ Миколі Миколайовичу.

Рішення №28

Про звернення депутатів Красилівської  міської ради Хмельницької області

до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, Міністерства енергетики України щодо зменшення вартості природного газу для підприємств територіальної громади, особливо для підприємств харчової промисловості.