Привітали ювілярку!

Дата: 01.02.2022 11:04

Життя прожити – не поле перейти. А 95 років насичених подіями, багаторічною самовідданою працею – це подвиг і героїчний взірець незламної особистості.

Сьогодні свій поважний ювілей зустрічає ветеран праці, жителька с. Печеське – Ольга Юхимівна Остапчук.

Життєвий шлях ювілярки був не з легких: з дитинства працювала, бралась за будь-яку господарську роботу. В 15 років пішла працювати на ферму. В 1954 році вийшла заміж та переїхала з чоловіком в с. Кульчини, де працювала 15 років кочегаром в школі.

В 1969 році, повернувшись в рідне село, 20 років працювала прибиральницею в будинку культури.

Разом з чоловіком виховала доньку, а зараз Ольгу Юхимівну люблять, поважають та підтримують два внука, три правнука та один праправнук.

Для всіх жителів села ця жінка є взірцем незламної сили волі, терпіння, працелюбності та гостинності.

Навіть сьогодні, у день свого 95-річчя, жінка залишається усміхненою, веселою, життєрадісною та щирою людиною, яка завжди щиро радіє гостям.

Життя — це найвища цінність, найкращий подарунок долі. Саме тому ми маємо цінувати кожну секунду, завжди вірити в краще та не забувати про людей, які прожили такий поважний вік.

Тож вітаємо нашу поважну жительку громади і складаємо щирі слова вдячності за самовіддану, багаторічну працю, життєву мудрість, чималий досвід та пережиті бурхливі події.

Красилівська громада пишається, що має таку поважну ювілярку!