Депутати завершили підготовку проєктів рішень на розгляд 17-ї сесії міської ради

Дата: 02.02.2022 17:01

Сьогодні, 2 лютого, депутати завершили підготовку проєктів рішень на розгляд 17-ї чергової сесії Красилівської міської ради, яка запланована на 10:00 годину 4 лютого 2021 року.

Так, постійна депутатська комісія з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва опрацювала сім проєктів рішень, що відносяться до компетенції цієї комісії, в тому числі: звіт про виконання бюджету Красилівської міської територіальної громади за 2021 рік та коригування бюджету громади 2022 року.

Також, депутати міської ради провели спільне засідання усіх постійних комісій, на якому розглянули 44 проєкти рішень міської ради, підтримали їх та рекомендували на розгляд пленарного засідання ради,

Окрім цього, постійними комісіями заслухані звіти старост Красилівської міської територіальної громади за 2021 рік.